قوانین انجمن

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط حسن ثنایی حسن ثنایی در 2 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده
    حسن ثنایی
    حسن ثنایی
    سرپرست کل

باسلام

انجمن سایت رسمی حسن ثنایی همانند دیگر سایت ها و انجمن ها قوانین خودش را دارد ؛ امیدواریم که با رعایت قوانین سایت و انجمن ما بتونید در کنار بقیه دوستان از امکانات سایت ما استفاده نمایید .

1 – تبلیغات سایت های متفرقه ممنوع ؛ تنها شما میتوانید از لینک سایت های آپلود و دانلود و از انجمن های بازی سازی و به طور مثال از سایت کانستراکت 2 استفاده نمایید .

2 – ارسال تاپیک در عناوین غیره و غیر مربوط به بخش یا سایت و انجمن به طور کلی ممنوع میباشد ؛ جهت نوشتن پست هایی که مربوط به عنوان و موضوع انجمن نمیشوند از بخش ” متفرقه ” استفاده نمایید .

3 – استفاده از کلمات رکیک و ناهنجار و استفاده از هرگونه کلمات سیاسی ، مذهبی و موارد از این قبیل ممنوع میباشد ؛ در صورت مشاهده این موارد اکانت شما برای همیشه بسته خواهد شد .

4 – درخواست دریافت امتیاز و یا رای در بخش های مختلف ، مانند پست ، امضاء و پیام های خصوصی به طور کلی ممنوع بوده و باعث مسدود سازی اکانت شما خواهد شد .

5 – استفاده از عکس های ناهنجار برای پروفایل و استفاده از کلمات نامناسب باعث حذف عکس و دریافت اخطار از سمت مدیران خواهد بود ، در صورت تکرار اکانت برای همیشه بسته خواهد شد .

6 – مدیریت انجمن در آینده میتواند به انجمن و سایت قوانینی ایجاد کند ، طی هر بار بروز رسانی قوانین در انجمن ، مدیریت انجمن وظیفه اطلاع رسانی از طریق بخش ” اطلاعیه های مدیریتی ” دارد .

7 – …

انجمن ‘اطلاعیه های مدیریتی’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.

درباره من

حسن ثنایی

داستان من

سلام ؛ من حسن ثنایی هستم ، از سال 1390 که برای اولین بار با واژه بازی سازی و برنامه نویسی آشنا شدم در حال فعالیت هستم ، فعالیت حرفه ای من از سال 1393 شروع شد و تا کنون ادامه دارد .

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian