قوانین انجمن

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #321
   حسن ثناییحسن ثنایی
   مدیرکل

   باسلام

   انجمن سایت رسمی حسن ثنایی همانند دیگر سایت ها و انجمن ها قوانین خودش را دارد ؛ امیدواریم که با رعایت قوانین سایت و انجمن ما بتونید در کنار بقیه دوستان از امکانات سایت ما استفاده نمایید .

   1 – تبلیغات سایت های متفرقه ممنوع ؛ تنها شما میتوانید از لینک سایت های آپلود و دانلود و از انجمن های بازی سازی و به طور مثال از سایت کانستراکت 2 استفاده نمایید .

   2 – ارسال تاپیک در عناوین غیره و غیر مربوط به بخش یا سایت و انجمن به طور کلی ممنوع میباشد ؛ جهت نوشتن پست هایی که مربوط به عنوان و موضوع انجمن نمیشوند از بخش ” متفرقه ” استفاده نمایید .

   3 – استفاده از کلمات رکیک و ناهنجار و استفاده از هرگونه کلمات سیاسی ، مذهبی و موارد از این قبیل ممنوع میباشد ؛ در صورت مشاهده این موارد اکانت شما برای همیشه بسته خواهد شد .

   4 – درخواست دریافت امتیاز و یا رای در بخش های مختلف ، مانند پست ، امضاء و پیام های خصوصی به طور کلی ممنوع بوده و باعث مسدود سازی اکانت شما خواهد شد .

   5 – استفاده از عکس های ناهنجار برای پروفایل و استفاده از کلمات نامناسب باعث حذف عکس و دریافت اخطار از سمت مدیران خواهد بود ، در صورت تکرار اکانت برای همیشه بسته خواهد شد .

   6 – مدیریت انجمن در آینده میتواند به انجمن و سایت قوانینی ایجاد کند ، طی هر بار بروز رسانی قوانین در انجمن ، مدیریت انجمن وظیفه اطلاع رسانی از طریق بخش ” اطلاعیه های مدیریتی ” دارد .

   7 – …

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • انجمن ‘اطلاعیه های مدیریتی’ برای موضوع ها و پاسخ ها جدید بسته است.
دکمه بازگشت به بالا
fa_IRPersian