اطلاعیه

مراحل ساخت بازی آنلاین جنگ گانگسترا ( قسمت دوم )

باسلام به همه عزیزان ؛ قسمت اول از مراحل ساخت بازی آنلاین جنگ گانگسترا را میتوانید در لینک زیر تماشا کنید :

و اما در دومین مرحله از ساخت بازی جنگ گانگسترا به دیزاین و ایونت نویسی و کد نویسی سمت سرور بازی در صفحه اول پرداختیم . مسلما یکی از مهم ترین بخش های بازی صفحه اول اون هست که باید علاوه بر سادگی کاربری باید زیبا و چشم نواز باشد تا کاربر طی رفت و آمد هایی که در بازی به این صفحه منجر خواهد شد از آن خسته نشود .

ولی مسلما این بازی نیز همانند دیگر بازی ها یا اپ های دیگر مشکلاتی در طراحی خواهد داشت ، پس از شما عزیزان از همین مواردی که در حال حاضر در اختیار دارید درخواست دارم تا هرگونه پیشنهادی دارید ارائه بدهید مطمئنا تمامی پیشنهادات رو میخونم و در صورت لزوم پیاده خواهم کرد .

و اما این پروژه یکی از لذت بخش ترین پروژه هایی هست که تا حالا باهاش کار کردم ، علاوه بر اینکه سناریو بازی از قبل مکتوب و تایید شده بود پیشرفت بازی با اینکه روزانه نهایتا یک ساعت روش وقت گذاشته میشه واقعا چشم گیر هست . البته امیدوارم بزودی زود این بازی رو در صفحات اول مارکت های معروف ببینیم تا خستگی توسعه و زحمات شب بیداری بخاطر اون رو جبران بکنه . از اون جایی که من صبحا کار میکنم و تا شب نیستم ، مجبورم از شب ها و زمان خوابم بزنم تا بتونم بازی رو توسعه بدم . سرتونو بیشتر از این درد نمیارم . میریم تا چند تا از عکس های بازی رو منتشر کنیم :

صفحه لودینگ بازی که علاوه بر سادگی ، از اون به عنوان یک صفحه اطلاعاتی و همچنان یک صفحه امنیتی استفاده خواهد شد ، تا در حین انجام عملیات لود بازی از طریق سرور های بازی ، وضعیت کاربر نیز بررسی شود و در صورت لزوم کاربر را از بازی اخراج کند .
صفحه اصلی بازی که اطلاعات بسیاری از اکانت کاربر در اختیار او خواهد گذاشت ، تمامی پردازش های بازی در این صفحه که به عنوان صفحه مادر طراحی شده است انجام و صورت خواهد گرفت .
فروشگاه بازی ، تماما در این صفحه بارگزاری شده است و بررسی مراحل خرید درون برنامه نیز در همین صفحه صورت میگیرد .
خرید و بازگشایی کاراکتر تک تیر انداز در بازی ؛ در بازی جنگ گانگسترا ما ۳ کاراکتر اصلی داریم در حال حاضر که هرکدام از آنها قابلیت های ویژه خودشان دارند .
البته در شروع بازی فقط یک شخصیت به عنوان شخصیت اصلی بازی برای کاربر باز خواهد بود و کاربر برای باز کردن باقی کاراکتر ها باید آن هارا خریداری کند . خریداری کاراکتر ها در بازی بسیار آسان است و با انجام چند ماموریت به راحتی میشود آن هارا خریداری کرد .

با تشکر از اینکه مطالب بنده رو مشاهده میکنید // حسن ثنایی

موفق و پیروز باشید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRPersian